![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 8358254
*
nr 835 8254
Karmstolar
Ett par, Tidigt 1900-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 juli 2013
kl 20:44:15
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/6 06:43:54
1
800 kr
28/6 17:00:08
2
250 kr
28/6 17:00:37
2
600 kr
30/6 17:41:38
2
800 kr
1/7 19:16:53
3
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar sekelskifte stol stolar tidigt 1900-tal
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:06
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:59
-
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:59
-
4255 Fåtöljer
ett par, Nyrokoko
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:04
-
4171 Karmstolar
ett par, rokokostil, fast stoppad rygg och sits op..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:37
*
Karmstolar
nr 835 8254
Karmstolar
Ett par, Tidigt 1900-tal
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 juli 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/6 06:43:54 | 1 | 800 kr |
28/6 17:00:08 | 2 | 250 kr |
28/6 17:00:37 | 2 | 600 kr |
30/6 17:41:38 | 2 | 800 kr |
1/7 19:16:53 | 3 | Vinnande bud |
- Specialauktion
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar sekelskifte stol stolar tidigt 1900-tal
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:06 -
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:59
-
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:59 -
4255 Fåtöljer
ett par, Nyrokoko
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:04 -
4171 Karmstolar
ett par, rokokostil, fast stoppad rygg och sits op..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:37